TR / EN

HİZMETLERİMİZ

Sistre Cila Fiyatları

su bazlı sistre cila

Sistre uygulamaları, parke yüzeyinin temizlenmesi ve cilaya hazırlanması için yüzeye yapılan ön hazırlık aşamasıdır. Sistre uygulamaları sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır.

Sistre uygulaması, ahşap olan tüm zemin kaplamalarına, en son teknoloji ile üretilmiş toz emici ve vakumlu sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre cilalama işlemleri sıklıkla lamine parke, merdiven, masif parke, rabıta ve dış mekan deck parkeler üzerine uygulanmaktadır. Kişiler eski ve yıpranmış parkelerinin üzerine yeni kaplamalar yapmak yerine, sistre ve cilalama işlemleri yaparak tekrar kullanmayı tercih etmektedir. Sistre cila uygulamaları, uygulama yapılan alanın kısa süre içinde eşsiz ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Ahşap zeminlere sistre yapılırken, ağaçların ara boşlukları, ağacın kendi tozu kullanılarak yapılan bir macun ile doldurulmaktadır. Sistre uygulaması tamamlanan zemine kişilerin tercihine göre solvent cila, subazlı cila, sentetik ya da selülozik cila işlemleri yapılmaktadır. Konutlar için kullanılması önerilen cila çeşidi subazlı olandır ve sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Alışveriş merkezi, restoran ve cafe gibi dış mekan alanlarında ise solvent bazlı cila kullanımı önerilmektedir. Sektörde kendinden sıklıkla bahsettiren ve lider konumuna gelmeyi başarmış firmamızdan sistre nedir? ve sistre cila nedir gibi sorularınıza detaylı cevaplar alabilir, kaliteli bir hizmet almak için İnternet sitemiz üzerinden www.lionparke.com bizimle iletişime geçebilirsiniz.

parke zımpara makinesi cila

Sistre Cila Fiyatları

Sistre uygulamaları, parke yüzeyinin temizlenmesi ve cilaya hazırlanması için yüzeye yapılan ön hazırlık aşamasıdır. Sistre uygulamaları sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre uygulamaları oluşabilecek zararları önlemek adına kesinlikle işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Firmamızda sistre cila uygulamalarının yanı sıra, parke yenileme, parke zımparalama, parke parlatma, ahşap parke, rabıta, klasik parke ve süpürgelik uygulamaları konusunda da hizmet verilmektedir. Sistre cilalama işlemleri, parkelerin deforme olma oranını azaltması ve kullanım süresini uzatması nedeni ile geri dönüşümü en karlı işlemlerden biridir. Firmamızda sistre cila fiyatları, işlem yapılacak alanın ölçüsüne, işçilik ve malzeme kalitesine, tahribat alanının ölçüsüne ve uygulanacak cilanın türüne göre değişiklik göstermektedir. 

sistre cila dolgu macunu

Sistre Cila Nedir

Sistre uygulamaları, ahşap tüm yer döşemelerinin, zımparalama yöntemi ile temizlenme işlemlerinin tümüne verilen isimdir. Sistre uygulaması yapılabilen zemin kaplamaları, zaman içinde deforme olabilmektedir. Bu deformelerin sökülmeden daha uygun maliyetler ile onarılma işlemi sistre uygulaması ile yapılmaktadır. 70-85 kilogram arasında değişiklik gösteren sistre makinelerine takılan zımpara uçları sayesinde yıpranmış, araları açılmış ve aşınmış parkelerin ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sistre uygulaması yapılan ve cilalanan yer döşemeleri en az 10 yıl sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Parke konusunda uzmanlaşmış firmamızda, sistre cila fiyatları uygulama yapılacak alan, cila kalitesi ve malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 

sistre cila makinesi
Sistre Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır ?

Firmamızda sistre uygulamaları yapılırken zemin döşemeleri, sistre makineleri ile ilk olarak kırklık ve daha sonra altmışlık zımpara uçları takılarak silinmektedir. Altmışlık zımpara kullanılarak yapılan silme işleminde parke üzerinde oluşan tüm çizikler, aşınmalar ve yıpranmalar en ince ayrıntısına kadar incelenerek yok edilmektedir. Sistre cilalama işlemlerinden yüksek verim alabilmek için mutlaka parke aralarında oluşan boşluklar doldurulmalıdır. Parke arasını doldurmak için kullanılacak macun, parkenin kendi tozu kullanılarak yapılmaktadır. Macunlama işlemi tamamlandıktan hemen sonra yüz yirmilik zımpara kullanılarak sistre işlemi yeniden tekrarlanmaktadır. Vernik sürülen ve kuruması beklenen parkeler son olarak, cila işleminden geçmektedir. Cilalama işlemi parkelerin kullanım ömrünü uzatmak için mutlaka yapılmaktadır. Parke konusunda her türlü desteği alabileceğiniz firmamızdan, sistre cila fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sistre cila nedir? sorusuna verilecek en net cevap, sistre cilanın masif parkelerin bakım ve yenileme işlerinin genel tanımlaması olduğudur. Sistre ise çizilmiş ve kullanım nedeni ile yıpranmış parke yüzeylerinin, zımpara makinesi ile eski formuna kavuşmasını sağlamaya verilen isimdir.

sistre cila ustası

Sistre cila ve Sistre cila nedir gibi sorularına cevap bulan kişiler, sistre cila işlemlerinin ne işe yaradığını da merak etmektedir. Sistre cila işlemleri tamamlanan ahşap parke zeminler, ilk günkü yeniliğine ve mükemmelliğine kavuşmaktadır. Sistre işlemleri yapılırken, parkenin kendi tozu macun kıvamına getirilerek, parke arasında oluşan boşluklara doldurulmaktadır. Sistre macun ve kenar alma işlemleri tamamlandıktan sonra, parkenin eşsiz görüntüsüne kavuşmasını sağlayacak cilalama işlemleri yapılmaktadır. Firmamızda kullanılan cilalar sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır ve en fazla yirmi saat içinde kuruması tamamlanmaktadır. Sistre cilalama işlemleri için işinde uzman kişileri tercih etmeniz, yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamızı tercih etmeniz, göz kamaştıran zeminlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Deck Kaplama Fiyatları

Sistre Cila ve Deck Döşeme M2 Fiyatları

Deck Kaplama Bakım ve Uygulamaları

Parke Uygulamaları

İskele & Havuz

Sistre Cila

Deck Kaplama Bakım ve Uygulamaları