TR / EN

HİZMETLERİMİZ

İskele & Havuz

Ahşap İskele ve Havuz Kenarı Bakımı

İskele ve Havuz kenarlarında kullanılan ahşap malzemeler,yoğun olarak UV ışınlarına,tüm hava şartlarına ve ıslaklığa maruz kaldığından dolayı ; yıpranmalara,çürümelere,bakterilere ve zeminin kayganlaşmasına sebebiyet vererek sizlere sağlıksız ve güvensiz bir ortam sağlar.

Bu tür sağlık ve güvenlik sorunlarına maruz kalmamanız,mevcut kullanmakta olduğunuz ahşap Ürünlerinizin daha uzun süreler sağlıklı ve güvenli kullanabilmek için Periyodik olarak bakım yapılmasına ihtiyacı vardır.

Firmamız Teknolojik Ekipmanlar ve içeriğinde ‘’SOLVENT’’ gibi sağlınıza zarar verecek maddeler barındırmayan; ”Aksine R10 Kaydırmazlık ve Üstün koruma sağlayan Formülü” ile Almanya Üretimi olan ‘’LOBA’’ marka Özel bakım ürünleri ile ilk günkü formuna kavuşturmakla beraber sizlere Daha Sağlıklı,Hijyenik,Güvenli ve Dayanıklı Çözümler Sağlıyor.

Uygulama yaptığımız bazı görselleri,inceleyip fikir sahibi olabileceğiniz gibi dilerseniz bizlerle iletişim kurabilir ve hizmet verdiğimiz şehir içindeki alanlarınızda  ”Ücretsiz” olarak yerinde demo uygulamalarımız ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Deck Kaplama Bakım ve Uygulamaları

Sistre Cila Fiyatları

Parke Uygulamaları

Sistre Cila

Deck Kaplama Bakım ve Uygulamaları